شغلک بفروشید
هممون فارغ از اینکه دانشجو هستیم، شاغل هستیم و یا دنبال کار می گردیم، یک سری توانایی و استعداد داریم که باعث میشه یک سری از کارها رو بتونیم خیلی خوب و یا کیفیت خیلی بالایی انجام بدیم، ولی خیلی از ماها هیچ وقت به این فکر نیافتادیم که از این توانایی ها و استعدادها درآمد کسب کنیم، البته شاید به فکرش هم افتاده باشیم ولی انقدر راه انداختن یه کسب و کار سخت هستش که قید انجامش رو زدیم !
اونایی که یه مقدار تو این راه جدی تر بودن شاید یک کارهایی رو شروع کرده باشن، یعنی یه صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگه ای رو ایجاد کردن ولی بازم به خاطر مشکلاتی که تو جذب مخاطب وجود داره موفق نشدن.
بعضی از اون کسانی که جدی تر بودن هم رفتن دنبال ساختن یک وب سایت و گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی از بانک و … و دیدن که چقدر کار سختی هستش، تازه به روز نگه داشتن سایت و پشتیبانی فنی سایت هم خودش یه عالمه مشکلات داره.
به خاطر این مشکلات و یک سری مشکلات ریز و درشت دیگه خیلی وقت ها قید راه اندازی یک کسب و کار با استفاده از توانایی ها و استعدادهامون را زدیم ! ولی راستش رو بخواید یه جورایی هممون ده دلمون دنیال یه موقعیت می گردیم که بتونیم از اون توانایی یه جایی استفاده کنیم، برای بعضی ها درآمدش مهمه واسه خیلی ها هم فقط اون حسی مهمه که تونستن از اون توانایی و یا استعدادشون یه جایی استفاده کنن.
سایت شغلک دقیقا با همین نیت و هدف و برای پر کردن همین خلاء به وجود اومده، شغلک سعی کرده محیطی رو ایجاد کنه که افرادی که توانایی و استعدادی دارن و فکر می کنن خدمات و محصولاتی رو می تونن به دیگران ارائه کنن، ولی به دلیل خیلی مشکلات تا حالا کسب و کاری رو برای خودشون راه ننداختن این موقعیت و امکان رو به راحت ترین راه ممکن فراهم کنه !

تعهد به رعایت حقوق فروشندگان جزو ارزش های تیم شغلک است
Sign2_final2
work_fl