قصه شغلک
سایت شغلک با هدف ایجاد یک محیط و مفهوم جدید در دنیای دیجیتال و پدید آوری یک محیط کاربری متفاوت برای خرید و فروش کلیه خدمات و کالای سفارشی بدون واسطه و به صورت دست اول به وجود اومده. منظور از ارائه خدمات وکالاهای سفارشی بدون واسطه و دست اول در واقع عرضه مستقیم خدمات توسط شخصی است که انجام دهنده خدمت مورد نظر هستش و این خدمت از طریق یک واسطه و یا یک بنگاه اقتصادی به خریدار ارائه نمیشه.
تو سایت شغلک به دلیل نبود واسطه هایی که باعث افزایش قیمت خدمات و محصولات میشن، هزینه تموم شده اون کار خیلی خیلی پایین تر از اون چیزی است که توسط بنگاه های اقتصادی عرضه می شن.
یه مثال ساده، تا حالا شده به یک مغازه فروش محصولات صنایع دستی تو یکی از شهرهای توریستی برید و از یک کالا خوشتون بیاد ؟؟ وقتی قیمت اون کالا رو از فروشنده می پرسید یه رقمی رو بهتون میگه که شاید پیش خودتون فکر کنید که واسه اون کالا خیلی زیاده. خوب در واقع بالا بودن قیمت اون کالا به دلیل اینه که حداقل ۲ الی ۳ نفر بین فروشنده نهایی و اون کسی که اون صنایع دستی رو درست کرده حضور دارن که در بهترین شرایط هر کدوم از این واسطه ها ۱۰ الی ۱۵ درصد باعث گرون تر شدن اون کالا می شن. شما اگه می تونستید مستقیما سراغ سازنده اون کالا برید و کالا مورد نظر رو به اون سازنده سفارش بدید و ازش بخرید می تونستید این کالا را حداقل ۲۰ الی ۳۰ درصد ارزون تر بخرید.
ماموریت ما
مهیا کردن محیطی نوین جهت خرید و فروش خدمات توسط افراد و بنگاه های اقتصادی با رویکرد حذف واسطه ها در جهت کاهش هزینه های مشتریان
کار تیمی
تو شغلک همه اعتقاد داریم که تجارت الکترونیک به یک تیم خیلی قوی نیاز داره و این تیم قوی باید از افراد متخصص تشکیل شده باشه، به همین دلیل سعی کردیم با استعداد ترین افراد رو تو تیممون جمع کنیم.
logo_teadwork
تعهد
تو شغلک همه باور داریم که باید درست ترین کار انجام بشه پس تیم شغلک فقط با یک هدف کار می کنه: همیشه کار درست رو انجام میدیم.
logo_commitment
آینده نگری
تو شغلک ما باور داریم که بخش مهمی از آینده ایران به دنیای دیجیتال تعلق داره، پس سعی می کنیم از امروز با کمک هم بسازیمش!
logo_ambitious
مشتری مداری
تو شغلک همه باور داریم که همه افرادی که وارد سایت ما میشن لایق دریافت بهترین ها هستن. تو شغلک سعی همه اینه که بهترین خدمات رو به این افراد عرضه کنیم.
logo_customersat